بوستو اداره شیطان ماشین اعتراف پرونده

بوستو: اداره شیطان ماشین اعتراف پرونده راننده پلاک ماشین پلیس آگاهی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مناظره در نهایت 4 به 2 به نفع روحانی و جهانگیری بود ، پدیده دومین مناظره انتخاباتی از نظر عباس عبدی

یک تحلیل‌گر اصلاح‌طلب اعتقاد است که سید مصطفی هاشمی طبا عالی ترین عملکرد را در مناظره دوم از خود به جای گذاشته است. 

مناظره در نهایت 4 به 2 به نفع روحانی و جهانگیری بود ، پدیده دومین مناظره انتخاباتی از نظر عباس عبدی

پدیده دومین مناظره انتخاباتی از نظر عباس عبدی/ مناظره در نهایت 4 به 2 به نفع روحانی و جهانگیری بود

عبارات مهم : جهانگیری

یک تحلیل گر اصلاح طلب اعتقاد است که سید مصطفی هاشمی طبا عالی ترین عملکرد را در مناظره دوم از خود به جای گذاشته هست.

به گزارش تسنیم، عباس عبدی تحلیل گر اصلاح طلب بعد از اتمام مناظره دوم کاندیداهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری نظر خود راجع به این مناظره را اعلام کرد.

مناظره در نهایت 4 به 2 به نفع روحانی و جهانگیری بود ، پدیده دومین مناظره انتخاباتی از نظر عباس عبدی

عبدی اعتقاد است: مناظره بیش از این که جای ارایه نظر ها تلقی شود جهت تخریب استفاده شد و بعید است که چنین چیزی مطلوب مردم باشد؛ البته تخریب و نقد طرف برابر هم جزیی از مناظره است ولی از ابتدا معلوم بود که جهت این کار آمده اند.

وی ادامه داد: بعضی از پاسخها کلی بود و ربطی به سوالها نداشت. جامعه در آخر کمتر متوجه شد که چه برنامه ای دارند. در مجموع این مساله به علت ضعف ساختار این مناظره و و جانبداری تاریخی صدا و سیما بود که نمی تواند برنامه پویایی را شکل دهد. به نظرم استقبال از مناظره بعدی کمتر خواهد شد؛ این مناظره بعضی افراد را نسبت به آینده ناامید می کند، آقای قالیباف باید در نگاه خود عوض کردن دهد آقای روحانی و جهانگیری یک بار جهت هر لحظه از شنیدن و پاسخ دادن به مطالب او صرف نظر کنند.

یک تحلیل‌گر اصلاح‌طلب اعتقاد است که سید مصطفی هاشمی طبا عالی ترین عملکرد را در مناظره دوم از خود به جای گذاشته است. 

این تحلیل گر اصلاح طلب تاکید کرد: بهتر از همه هاشمی طبا بود که توانست ایده های ایجابی تری بیان کند البته آقای جهانگیری هم تلاش کرد امید به آینده را زنده کند ولی به نظرم هنوز مانده تا مردم را به آینده امیدوار کرد. ادعاهای آقای رییسی و قالیباف هم زیاد نوعی ادعای بلادلیل هست. آقای رییسی تلاش کرد کمی وارد میدان شود و از حاشیه بیرون آید تا حدی این کار را کرد ولی توصیه ایجابی نداشت. بیانات و جملات این همانی وی کمکی به مردم و فهم پرسشها نمی کند. در ابتدا گفت اگر درست عمل کند آثار مثبتی دارد و اگر درست عمل نکند آثار منفی دارد!! آخر این جمله چه چیزی دارد؟ آقای میرسلیم هم خواست وارد میدان شود که شد ولی چون جدی نگرفته بودند کسی جواب او را نداد. به نظرم مناظره در نهایت 4 به 2 به نفع روحانی و جهانگیری بود.

واژه های کلیدی: جهانگیری | اصلاح طلب | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs