بوستو اداره شیطان ماشین اعتراف پرونده

بوستو: اداره شیطان ماشین اعتراف پرونده راننده پلاک ماشین پلیس آگاهی

گت بلاگز اخبار اجتماعی بعضی عزت خود را در تحقیر دولت می‌بینند / قاضی‌زاده هاشمی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بعضی عزت خود را در تحقیر و ضعیف نشان دادن دولت می‌بینند. 

بعضی عزت خود را در تحقیر دولت می‌بینند / قاضی‌زاده هاشمی

قاضی زاده هاشمی: بعضی عزت خود را در تحقیر دولت می بینند

عبارات مهم : آموزش

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بعضی عزت خود را در تحقیر و ضعیف نشان دادن دولت می بینند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حسن قاضی زاده هاشمی در آیین افتتاح پروژه های درمانی، رفاهی و دانشجویی در تبریز اظهار کرد: با این که شیعه ی حضرت علی (ع) هستیم، حکومت ما با حکومت شیعه ی علوی فاصله ی دارد و از یک هزار و ۴۰۰ سال پیش تاکنون همواره جنگ بر اثر قدرت طلبی بوده هست.

بعضی عزت خود را در تحقیر دولت می‌بینند / قاضی‌زاده هاشمی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان کرد: در نظام اسلامی، قدرت طلبی پسندیده است ولی نه قدرتی که برگرفته از هوس ها و امیال انسانی باشد. آمریکا و انگلیس مصداق قدرت طلبی ناشی از هوس هستند.

وی با اشاره به فرمایشات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، عنوان کرد: خدمت به خلق عبادت است و هر کسی با دروغ گویی و اتهمام زنی در روند خدمت رسانی به مردم اخلال ایجاد کند از ما نیست؛ به طوری که این عادت های زشت جزو ارزش های اخلافی شده است و بعضی در زندگی روزانه ی خود بارها دست به نفاق، دروغ و فریب افکار عمومی می زنند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بعضی عزت خود را در تحقیر و ضعیف نشان دادن دولت می‌بینند. 

قاضی زاده هاشمی خاطرنشان کرد: بعضی عزت خود را در حقیر کردن دولت و ضعیف نشان دادن دولت می بینند و با فریب افکار عمومی وعده های غیر عملی می دهند و دست به هر اقدامی می زنند تا کارها و خدمات به مردم را کمرنگ جلوه دهند.

وی در آخر تأکید کرد: باید از تمامی ظرفیت های کشور استفاده کرده و به رأی مردم احترام بگذاریم. این حجم از بیکاری، طلاق و اعتیاد شایسته ی کشور ما نیست؛ آیا که نام امیرالمونین که بر تارک کشور ما نقش بسته است و امید است تا با هماهنگی و یاری کردن هم در جهت حل پرسشها گامی به جلو برداریم.

واژه های کلیدی: آموزش | اسلامی | درمانی | بهداشت | وزیر بهداشت | انقلاب اسلامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs